Zespół

Pomyślnie wysłano

Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści, wieloletni wykładowcy i prelegenci na krajowych i zagranicznych konferencjach. Ogromne doświadczenie praktyczne połączone z systematycznym udziałem w kursach i szkoleniach oraz stosowanie najnowszych materiałów znanych i cenionych na całym świecie firm ortodontycznych sprawiają, że możemy zaoferować naszym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia, włącznie z metodami estetycznymi i niewidocznymi Invisalign.

Placówki

Centrum Nowoczesnej Ortodoncji Mokotów ul. Czerniakowska 131, Warszawa
Naszą specjalizacją jest ortodoncja. Kompleksowo leczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Jesteśmy kliniką rodzinną, jedną z pierwszych w Polsce prywatną praktyką ortodontyczną. Działamy nieprzerwanie od 1984r. Dzięki naszej pracy już kilka tysięcy pacjentów może cieszyć się nowym uśmiechem, w tym ponad 1000 przy pomocy przezroczystych nakładek Invisalign.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie, jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych praktyk ortodontycznych w Polsce.
  • Oferujemy naszym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia, włącznie z metodami estetycznymi i niewidocznymi.
  • Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wielu dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową opiekę i sprostać wszystkim problemom.

Kontakt

    Po przesłaniu formularza nasz pracownik skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów wizyty