Zespół / Katarzyna Maciejec

Pomyślnie wysłano

Katarzyna Maciejec

Higienistka stomatologiczna

Do zespołu dołączyła jako absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyła Higienę stomatologiczną. W celu rozwijania swoich kwalifikacji w 2021 roku ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej, broniąc pracy dyplomowej na temat stosowania nowoczesnych technologii w stomatologii i ich wpływu na relacje z pacjentem, do czego zainspirowały ją nowoczesne technologie wykorzystywane w naszym gabinecie, takie jak aplikacja monitorująca przebieg leczenia czy skanowanie 3D.

Laureatka Olimpiady Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w 2018 roku. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu profilaktyki stomatologicznej, ortodoncji czy periodontologii. Od 2023 r. dzieli się wiedzą z zakresu aplikacji Dental Monitroing na kursach i szkoleniach.

W gabinecie zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu profilaktyki stomatologicznej, edukacją pacjentów w zakresie zdrowia jamy ustnej, a także opieką nad pacjentami ortodontycznymi pełniąc rolę koordynatora leczenia.

W swojej pracy dba o każdy detal, tak aby Pacjent po zakończeniu leczenia mógł cieszyć się ze zdrowego i pięknego uśmiechu.